Prostě tu jezdíme s cookies.

 

Slapaci kolo na facebooku jsme také na googlu +

 


Novinky na email?

Přihlaste svůj email ZDARMA.

 

 
 

KONTAKTY

Progress mode s.r.o.
Zitkova 784/5
41201 Litoměřice
tel: 704432882
info(a)slapacikolo.cz

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Nové duše Schwalbe Evo Tube AEROTHAN®


Schwalbe Evo Tube

 

Snaha každého cyklisty je snižení váhy kola na minimum. Výrobci se snaží vždy najít nové řešení a vylepšují a zdokonalují své výrobky na základě zpětné vazby od profesionálních jezdců, ale i od zákazníků. Firma Schwalbe se vydala novým směrem a sáhla po nové technologii společně s firmou BASF. Výsledkem jejich spolupráce je nová revoluční duše pro cyklistické kola Evolution Schwalbe. Tradiční černý materál s butilem nahradila zcela nová hmota s názvem AEROTHAN ®.

Cyklo duše EVO Tube se hned na první pohled liší svou krásně modrou barvou a průhledným ventilkem. Další nespornou výhodou je především její váha, která začíná od 68g. Podle dosažených výsledků by měla duše být odolná proti defektu minimálně na stejné úrovni jako klasické butilové duše z gumy.


duše Evo Tube od firmy Schwalbe

V současné době jsou na trh zatím dodávány tři rozměry pro City a MTB kola a to 26, 27.5, 29". Výrobce doporučuje používat tyto nové duše pouze v kombinaci s kotoučovými brzdami. Z důvodu možné deformace nebo defektu přeneseného z vyhřátého ráfku při intenzivním brždění z kopce na ráfkových brzdách.

 


Přihlaste svůj email ZDARMA a mějte jako první přehled o slevách, novinkách a akcích na cyklistické zboží.

Šlapací Kolo - www.slapacikolo.cz - texty, stejně jako obrázky a naše videa jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli použití a kopírování bez našeho souhlasu je přísně zakázáno. Jakékoliv porušení autorského práva bude trestně stíháno.NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

 

Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.