SPRAYKE PULISUPER 400ml
- Záruka 5 let

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
SPRAYKE PULISUPER 400mlk objednání > cca do 7 dnů286 Kč/ ks236 Kč bez DPH
Sprayke PULISUPER – Prémiový lešticí vosk a čistič bez vody (400ml)
Sprayke PULISUPER je vysoce účinný lešticí a čisticí prostředek ve spreji, navržený pro okamžité oživení vzhledu vašeho kola. Díky složení na bázi speciálních vosků a polymerů umožňuje čistit povrchy bez použití vody, přičemž zanechává hluboký lesk a ochrannou vrstvu. Je ideální pro finální úpravu po mytí nebo pro rychlé přeleštění rámu mezi vyjížďkami.
🔧 Technické vlastnosti a parametry (dle TDS)
| Objem: | 400 ml (Aerosol) |
| Báze: | Směs lešticích vosků a ochranných polymerů |
| Účinek: | Vysoký lesk (Showroom Shine) a ochrana |
| Kompatibilita: | Lakované rámy (lesklé i matné), karbon, kovy, plasty |
| Ochranný faktor: | UV ochrana, odpuzování vody a prachu |
| Způsob čištění: | Waterless (bez potřeby oplachování vodou) |
🚀 Proč zvolit Pulisuper pro finální úpravu?
Pulisuper je víc než jen obyčejná leštěnka; je to ochranný systém pro povrchovou úpravu vašeho stroje:
- Okamžitý lesk: Během několika sekund oživuje barvy a dodává laku zrcadlovou hloubku.
- Ochranný polymerový film: Vytváří neviditelnou bariéru, která brání ulpívání prachu, bláta a hmyzu při další jízdě.
- Šetrné čištění: Účinně odstraňuje lehké nečistoty, otisky prstů nebo prach bez rizika poškrábání (při použití mikrovláknové utěrky).
- UV ochrana: Pomáhá předcházet blednutí barev způsobenému slunečním zářením, což je klíčové zejména pro karbonové rámy a zářivé laky.
- Vhodné pro matné povrchy: Při správné aplikaci dokáže oživit i matné laky, aniž by jim dodal nežádoucí mastný vzhled (doporučujeme rozetřít a důkladně setřít).
💡 Jak dosáhnout nejlepšího výsledku?
1. Před použitím sprej důkladně protřepejte.
2. Nastříkejte Pulisuper na ošetřovaný povrch ze vzdálenosti cca 20 cm.
3. Nechte několik sekund působit, aby vosky přilnuly k povrchu.
4. Pomocí čisté a suché utěrky z mikrovlákna povrch jemně vyleštěte krouživými pohyby.
Tip: Pokud je kolo silně znečištěné blátem, doporučujeme jej nejdříve umýt šamponem Sprayke Bike Cleaner a Pulisuper použít jako finální voskovou ochranu.
O značce SPRAYKE
Italský výrobce Sprayke je mistrem v aerosolové chemii. Pulisuper reprezentuje jejich vášeň pro detail a estetiku, která je pro italskou cyklistiku typická. Produkty Sprayke jsou navrženy tak, aby poskytovaly profesionální výsledky v domácích podmínkách a zajistily, že vaše kolo bude vypadat jako nové i po letech intenzivního používání.






